Приміський залізничний вокзал

Вулиці та площі - Львів, вул. Чернівецька 11А

 

 

  • Поділитися

Приміський вокзальний комплекс у Львові з’явився порівняно недавно. Це далеко не монументальна будівля з різноманітними розкішними барельєфами та скульптурами, як центральний залізничний вокзал, а сучасна простора та практична споруда, призначена для комфортного обслуговування пасажирів приміських сполучень.
Після завершення Укрзалізницею будівництва приміського вокзалу в 1996 році, його було урочисто відкрито для мешканців Львова, навколишніх міст і містечок та сіл. Для зручності пасажирів новий одноповерховий комплекс приміського вокзалу розташований всього в п’яти сотнях метрів від залізничного вокзалу. Будівлю приміського вокзалу Львівська залізниця звела на місці, де колись діяв Чернівецький вокзал, який функціонував з 1866 року. Поруч з приміським вокзалом проходять маршрути першого, шостого та дев’ятого трамваїв, які ведуть від залізничного вокзалу до центру міста. Також неподалік від Львівського приміського вокзалу проходить тролейбусний та багато автобусних маршрутів.
З Львівського приміського вокзалу курсують потяги в чотирьох основних напрямках, а саме – Самбірському, Стрийському, Мостиському та Ходорівському. Варто наголосити, що неподалік від приміського залізничного вокзалу у Львові розташований ринок, який має назву «Привокзальний». Також слід згадати, що у теплу пору року на одній із платформ приміського вокзалу Львівська залізниця експонує старовині зразки паротягів.


Вулиці та площі, Приміський залізничний вокзал

Львів, вул. Чернівецька 11А
Рекомендуємо переглянути
Показати більше