Подячний Хрест біля скульптури Матінки Божої

Вулиці та площі - Львів, площа Міцкевича

 

 

  • Поділитися
Центральною вулицею Львова вважається проспект Свободи. Саме тут відбувається переважна більшість урочистих подій та святкувань у місті Лева. Дві частини дороги розділяє пішохідна зелена зона, яка є улюбленим місцем відпочинку львів’ян. В кінці проспекту Свободи, де він межує з площею Міцкевича (Мар"яцькою) знаходиться статуя Матері Божої. Сюди приходять миряни, щоб поклонитись Діві Марії. Також у великі церковні свята тут відправляють урочисті літургії.

За день до старту Помаранчевої революції, а саме 20 листопада 2004 року, поряд зі скульптурою Матінки Божої було встановлено Подячний Хрест Господній, виконаний архітектором В.Соболівським. Хрест встановлювали, молячись за чесність президентських перегонів в Україні.

Впродовж декількох днів після встановлення Подячного Хреста його благословили священики та митрополити Римо й Греко-католицьких громад. Незважаючи на спроби міської влади визнати незаконним влаштування Подячного Господнього Хреста, він і досі стоїть поряд с фігурою Матері Божої. Люди приносять сюди квіти у великі церковні та державні свята, а також просто приходять помолитись за майбутнє української держави. Тут завжди можна побачити львів’ян, які на пару хвилин зупиняються помолитись та відати шану Господові.

Вулиці та площі, Подячний Хрест біля скульптури Матінки Божої

Львів, площа Міцкевича
Рекомендуємо переглянути
Показати більше