Площа перед приміським вокзалом

Вулиці та площі - Львів, вул. Чернівецька 11А

 

 

  • Поділитися

Площа перед приміським вокзалом
Львівський приміський вокзал є відносно новим, адже був відкритий Львівською залізницею в 1996 році. Приміський залізничний вокзал Львова розташований на вулиці Городоцькій під номером 112. Він являє собою сучасний комплекс для обслуговування пасажирів приміського сполучення – Стрийського, Самбірського та Мостиського напрямків. На місці приміського вокзалу ще у 1866 році функціонував Чернівецький залізничний вокзал. І єдине, що зараз нагадує про нього, це вулиця Чернівецька, яка веде до головного залізничного вокзалу та Двірцевої площі.
Перед приміським вокзалом є велика привокзальна площа, обабіч якої проходять тролейбусний і численні автобусні маршрути. За своєю формою площа, яка розташована перед приміським вокзалом, має прямий вихід як до вулиці Городоцької, так і до вулиці Чернівецької. На алеї, що веде до вулиці Чернівецької та головного вокзалу, встановлено зручні лавочки, на яких в теплу пору року можна відпочити, очікуючи свого потяга.
Варто згадати, що для зручності гостей міста Львова на площі біля приміського вокзалу є декілька магазинів та кафе, в яких можна непогано перекусити. Також поруч з площею біля приміського вокзалу є дві огороджені стоянки для приватних автомобілів, які мають цілодобову охорону. Неподалік від привокзальної площі розташований торговий центр «Скриня».


Вулиці та площі, Площа перед приміським вокзалом

Львів, вул. Чернівецька 11А
Рекомендуємо переглянути
Показати більше