Палац спорту «Україна»

Вулиці та площі - Львів, вул. Мельника, 18

 

 

  • Поділитися

Палац спорту "Україна" був збудований ще у 1986 році. Палац спорту у Львові знаходиться на вулиці Андрія Мельника, 18. Головним архітектором будівлі вважається М.Трач. Проектування палацу спорту він здійснив за допомогою інженерів О.Казанцева та О.Габрелєма. Першопочатково новостворена будівля носила назву палац спорту "Спартак", але згодом була перейменована на палац спорту "Україна".

На сьогоднішній час у палаці спорту «Україна» часто проводяться різноманітні культурні заходи, зокрема, форуми, фестивалі, концерти, презентації, ярмарки та ін. Відомі виконавці української естради часто влаштовують свої концерти саме в цій будівлі.

У палаці спорту "Україна" відбуваються тенісні турніри, змагання з бойових мистецтв. Тут є великий тренажерний зал, де встановлені сучасні тренажерні приладдя та працюють досвідчені інструктори. Палац спорту "Україна" в місті Львові - це ідеальне місце для культурного відпочинку (виставки, концерти, форуми), а також місце для вдосконалення певних фізичних навиків, адже у палаці спорту «Україна» працюють секції з великого тенісу та сквошу.


Вулиці та площі, Палац спорту «Україна»

Львів, вул. Мельника, 18
Рекомендуємо переглянути
Показати більше