Клумба Євро-2012 у Львові

Вулиці та площі - Львів

 

 

  • Поділитися

Клумба Євро-2012 у Львові

В усіх містах України, що приймали Європейський футбольний чемпіонат 2012 року, були створені квіткові композиції, присвячені тематиці континентальної першості. Звичайно, Львів не став винятком, адже був третім містом, у якому 9 червня 2012 року була урочисто відкрита квіткова композиція-емблема, присвячена футбольній події європейського масштабу.

На урочисте відкриття квіткової композиції, присвяченої європейському футбольному чемпіонату, з Києва у Львів прибули віце-прем'єр, керуючий питаннями чемпіонату Євро-2012 Борис Колесніков, міністр культури Михайло Кулиняк та керівник комітету з організації чемпіонату Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський. На відкритті клумби Євро-2012 Львівську область та місто Лева представляли керівник адміністрації Львівської області Василь Горбаль та міський голова Андрій Садовий.

Клумбу Євро-2012 встановили у центральній частині міста Львова, в людному місці проспекту Свободи, поблизу фігурки Матері Божої. Над даною клумбою-логотипом не один день трудились кращі флористи Львова. Її розмістили на великому зеленому стенді прямокутної форми, нахиленому під кутом сорок п’ять градусів до поверхні землі. На квітковій композиції відобразили логотип континентального футбольного чемпіонату в кольорах національних прапорів приймаючих держав – України та Польщі. Клумба Євро-2012, відкрита до чемпіонату Європи з футболу, стала ще однією родзинкою міста Львова, що довгий час радувала львів’ян і гостей міста.


Вулиці та площі, Клумба Євро-2012 у Львові

Львів
Рекомендуємо переглянути
Показати більше