Франківська районна адміністрація міста Львова

Вулиці та площі - Львів, вул. Ген. Чупринки, 85

 

 

  • Поділитися

Центральна будівля Франківської районної адміністрації у Львові знаходиться по вулиці Генерала Чупринки 85. Франківський район Львівської міської ради охоплює такі місцевості: Богданівка, Вулька, Кастелівка, Кульпарків, На Байках.

Основні завдання Франківської районної адміністрації передусім полягають у дотриманні свобод та прав людини. Франківська районна адміністрація міста Львова передбачає додержання функцій та обов'язків органу опіки на території Франківського району міста Львова. Також варто зазначити, що Франківська районна адміністрація забезпечує взаємодію з органами місцевого самоврядування та державної влади.

Франківська райадміністрація сприяє охороні історичного середовища міста Львова. Франківська районна адміністрація відповідає за культурний та соціально-економічний розвиток району. Також ця структура здійснює контроль за підпорядкованими підприємствами, установами та організаціями. Франківська районна адміністрація здійснює розгляд проектів, планів, які надаються з Львівської міської ради, внесення до них конструктивних пропозицій.

Вулиці та площі, Франківська районна адміністрація міста Львова

Львів, вул. Ген. Чупринки, 85
Рекомендуємо переглянути
Показати більше