Національний лісотехнічний університет України

Навчальні заклади - Львів, вул. Генерала Чупринки, 105

 

 

  • Поділитися

Національний лісотехнічний університет України (більш відома назва – Львівський лісотехнічний університет) був заснований у 1874 році як вища крайова школа лісового господарства. На даний момент - це один з найдавніших навчальних закладів в Україні. Університет включає у свою структуру шість основних факультетів: лісомеханічний, лісогосподарський, технологічний та економічний. Водночас у структурі університету перебуває Інститут екологічної економіки, факультет заочного навчання, а також факультет післядипломної освіти та довузівської, підготовки. Крім того, до НЛТУУ входять заповідник «Розточчя», Державний ботанічний сад, Природничо-технічний ліцей, Закарпатський лісотехнічний коледж та низка інших закладів. Також варто зазначити, що при Національному лісотехнічному університеті України діє аспірантура та докторантура.

Національний лісотехнічний університет України охоплює 9 навчально-наукових корпусів, а також достатньо студентських гуртожитків, які разом складають університетське містечко. Цікавим є факт, що на території університетського містечка зведено діючу церкву Святого Володимира.

Студенти, котрі закінчили НЛТУУ, можуть отримати три ступені освітньої кваліфікації – бакалавр, спеціаліст та магістр. Також варто зазначити, що у Лісотехніці є можливість пройти військову кафедру і отримати звання молодшого офіцера запасу.

Варто наголосити, що у Національному лісотехнічному університеті України регулярно проводяться наукові конференції на теми екології, лісівництва, лісотехнічної освіти та науки. Львівський лісотехнічний університет тісно співпрацює з багатьма іншими навчальними закладами у світі, зокрема освітній заклад підтримує тісні зв'язки з науковими установами 32-х країн та входить до відомої Міжнародної спілки лісових дослідницьких організацій (IUFRO).


Навчальні заклади, Національний лісотехнічний університет України

Львів, вул. Генерала Чупринки, 105
Рекомендуємо переглянути
Показати більше