Квартири подобово Львів вул. Скельна 3

Квартири подобово - Львів, вул. Скельна 3

Tel. +38 (067) 929-12-22

 

 

  • Поділитися

Всі туристи знають, що оренда квартири у Львові є чудовою та зручною можливістю проживання для гостей стародавнього міста. Вашій увазі запропонована оренда квартири подобово у Львові на невеличкій вулиці Скельній, 3, що в самому центрі міста. Отож, звідси Вам буде зручно здійснювати пішохідні екскурсії містом, ознайомитися з багаточисельними пам’ятками культури чи просто зануритися у нічне життя Львова, знаючи, що до місця проживання зовсім недалеко.
Сама квартира подобово на вулиці Скельній вразить Вас оригінальним та напрочуд функціональним плануванням у поєднанні з цікавим та сучасним дизайном. Організація простору приміщення передбачає наявність певних перегородок, ніш, однак класичних кімнат з дверима Ви тут не зустрінете. Натомість у добре освітленому затишному кутку розмітилася камерна кухня з усім необхідним кухонним приладдям та технікою (мікрохвильова піч, електричний чайник тощо), столиком та стільцями. У іншій кутовій частині кімнати міститься широке двоспальне ліжко, навпроти якого – великий сучасний телевізор. Також у квартирі в наявності пральна машинка та холодильник.
Ванна кімната теж зі смаком обладнана: Вас приємно вразить сучасний ремонт та сантехніка – душова кабінка, туалет та умивальник. Таким чином, щоб відпочинок у Львові  пройшов на «ура», зверніть увагу на оренду квартири подобово по вулиці Скельній, 3.

Квартири подобово, Квартири подобово Львів вул. Скельна 3

Львів, вул. Скельна 3
Рекомендуємо переглянути
Показати більше