Квартири подобово Львів вул. Гашека 20

Квартири подобово - Львів, вул. Гашека 20

Tel. +38(096) 851 75 03

 

 

  • Поділитися

Витратити більше коштів на відпочинок, водночас зекономивши на проживанні можна, винайнявши квартиру подобово у Львові. Так, оренда квартири у Львові по вулиці Гашека, 20 буде особливо вигідним місцем проживання для тих, хто прибуває до міста з автовокзалу. Водночас варто наголосити, що добратися до центру міста Львова можна досить швидко через хороше транспортне сполучення.

Світле та просторе приміщення однокімнатної квартири дає можливість проживання у Львові у досить комфортних умовах. У добре освітленій кімнаті, стіни якої оформлено декоративними шпалерами, є всі необхідні функціональні атрибути: широке двоспальне ліжко, шафа, гарнітур, фотелі з журнальним столиком та ін. Також у квартирі можна подивитися телевізор чи послухати музику за допомогою музичного центру.

У затишній кухні можна самостійно приготувати страви, адже у ній є газова плитка, кухонна стінка, стіл зі стільцями, необхідний посуд тощо. Ванна кімната квартири виконана у білих тонах, у ній містяться: ванна, туалет, умивальник, поличка з дзеркалом тощо. Отже, проблему з поселенням у Львові можна вважати вирішеною!

Квартири подобово, Квартири подобово Львів вул. Гашека 20

Львів, вул. Гашека 20
Рекомендуємо переглянути
Показати більше