Спорт кафе Funclub

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Джерельна 18

Tel. +38 (098) 065-65-96

 

 

  • Поділитися
Щирим шанувальникам спортивних подій та футбольним вболівальникам буде надзвичайно цікаво відвідати спорт-кафе «Funclub», що знаходиться у Львові на вулиці Джерельній, 18. Це місце, у якому поєднуються справжній спортивний дух та запал, жага до перемог, спортивно-розважальні атрибути та тематична кухня, тож проведення часу у такому закладі обіцяє бути цікавим та насиченим.

Просторове втілення дизайнерських ідей у спорт-кафе «Funclub» також заслуговує окремої уваги. У стильовому розмаїтті оформлення приміщення домінує еклектика – поєднання різнопланових елементів, які, однак, гармонійно співіснують та милують око відвідувачів. Оригінальні дерев’яні столики зі стільцями органічно поєднуються з веселими кольоровими м’якими стільчиками зі столиками на кам’яній основі, а непересічні диванчики вносять у суцільний простір трішки затишку та камерності. Особливої пікантності кафе надає нестандартне освітлення у вигляді кулястих ламп. У свою чергу, стіни закладу оформлені численною спортивною символікою та атрибутами. Барна стійка спорт-кафе – досить значних розмірів, тож здатна вмістити усіх бажаючих!

З-поміж активних розваг для відвідувачів спорт-кафе варто виокремити по-справжньому спортивні ігри: більярд, дартц, настільний футбол та ін. Для демонстрації спортивних подій стіни закладу обладнані численними моніторами, що створює для відвідувачів додаткові зручності. Тож, якщо Вам до вподоби цікавий відпочинок у легкій спортивній атмосфері, обов’язково відвідайте спорт-кафе «Funclub»!

Кафе, Ресторани, Спорт кафе Funclub

Львів, вул. Джерельна 18
Рекомендуємо переглянути
Показати більше