Ресторан Грейцар

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Героїв УПА 80

Tel. +38 (067) 710-10-50

 

 

  • Поділитися
Яскраво та самобутньо провести вільний час, збагатитися яскравими враженнями та скуштувати смачні страви Ви зможете, відвідавши ресторан «Грейцар», який знаходиться у Львові на вулиці Героїв УПА, 80. Варто відзначити, що це один з небагатьох тематичних закладів міста, який гармонійно поєднує і територіально-стильову цілісність, і якість обслуговування, і, ясна річ, кухарську майстерність.

Поціновувачів естетичного сприйняття навколишнього передусім приємно вразить зі смаком облаштована й озеленена територія навколо ресторану з цікавими тематичним атрибутами. Великою перевагою закладу є наявність зручних та просторих альтанок, натуральні матеріали, відмінна вентиляція та легкість оформлення яких радуватимуть відвідувачів у теплу пору року. А піднявшись зовнішніми сходами, гості закладу потрапляють на літню відпочинкову терасу, що є, безсумнівно, чудовим місцем для незабутнього проведення часу.

Цікавим дизайнерським рішенням ресторану «Грейцар» є, власне, оформлення залів, здійснене у біло-коричневих тонах. Задуми втілені з використанням елементів австро-угорського періоду, про що свідчать рето-світлини, барна стійка, двері, стилізовані сволоки на стінах та ін. Проте зручні білі диванчики зі стильними столиками й стільцями є, звісно, надбанням сучасних дизайнерських ідей. Слід зазначити, що для приватних святкувань у ресторані «Грейцар» можна замовити окремий камерний зал.

Особливу увагу варто звернути на високопрофесійний персонал та надзвичайно смачну кухню ресторану, що доповнять приємне враження від відвідин закладу. Тож збагатіть свій відпочинок у Львові відвідинами ресторану «Грейцар»!

Кафе, Ресторани, Ресторан Грейцар

Львів, вул. Героїв УПА 80
Рекомендуємо переглянути
Показати більше