Ресторан домашньої кухні Вишиванка

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Зубрівська, 38

Tel. +38 (050) 707-43-33

 

 

  • Поділитися

Смачні страви української національної кухні – це глибокі традиції та справжнє мистецтво приготування, які втілюються у сучасному форматі ресторану домашньої кухні «Вишиванка». Заклад займає перший поверх спортивно-оздоровчого комплексу «Спортлайф», який знаходиться на Сихові, за адресою вулиця Зубрівська, 38 (поблизу кінотеатру «Кіно»).
Ресторан домашньої кухні «Вишиванка» – досить просторий заклад, що має змогу розмістити до 70 осіб, тож може стати чудовим місцем для святкування найрізноманітніших подій. Звичайно, ресторанчик запрошує відвідувачів на смачні сніданки, обіди та вечері, адже у закладі пріоритетними напрямами постають традиційна українська та європейська кухні. У свою чергу, швидке та якісне обслуговування гостей закладу залишає тільки приємне враження від відвідування ресторану. Для перегляду телевізійних програм та спортивних подій у закладі встановлено великий екран (2,4м×1,3м). 
Оформлення залів здійснене у ненав’язливих та приємних тонах, пікантності ж ресторану домашньої кухні надають оригінальні червоні диванчики та крісла у поєднанні з класичними столиками. Стіни закладу прикрашені тематичними картинами. Особливо приємно смакувати страви поблизу великих панорамних вікон, з яких відкривається вигляд Сихівського масиву. У іншій частині ресторану вікна виходять на доріжки просторого басейну спортивного комплексу, що створює відчуття свіжості та легкості.  Тож завітайте у «Вишиванку», адже саме тут традиційні українські страви смакують якнайкраще! 

Кафе, Ресторани, Ресторан домашньої кухні Вишиванка

Львів, вул. Зубрівська, 38
Рекомендуємо переглянути
Показати більше