Ресторан Арт Маестро

Кафе, Ресторани - м. Львів, вул. Листопадового Чину 6

Tel. +38 (096) 553-99-89

 

 

  • Поділитися

Відвідавши місто Львів, Вам обов’язково варто доторкнутися до світу прекрасного у тематичному ресторані «Арт Маестро» (вулиця Листопадового Чину, 6, Львівський будинок учених). Символічним є той факт, що заклад знаходиться у приміщенні колишнього Національного казино у Львові, яке свого часу було місцем зустрічей львівської богеми та проведення пишних балів. Ця велична споруда у стилі необароко входить до переліку архітектурних пам’яток культурної спадщини, тож відвідавши її, Ви долучитися до справжньої історії Львова.

Інтер’єр ресторану «Арт Маестро» вразить своїм непересічним оформленням та мистецькими атрибутами, яких у ресторані чимало: багато предметів складають справжню культурно-мистецьку цінність, деякі з них вміло реставровано. У багатому та пишному декорі ресторану переважають кавово-пастельні відтінки. Завдяки вдалому розміщенню арок простір ресторану умовно поділяється на кілька зон, з-поміж яких варто виокремити територію з оригінальними кріслами та диванчиками. Стіни закладу прикрашають

-тематичні картини,

-витончені дзеркала,

-оригінальні бра,

-репродукції елементів інтер’єру Будинку учених (зокрема, відомі сходи з рельєфною різьбою).

Для відвідувачів ресторану обладнано окремий VIP-зал, у якому панує затишна та камерна атмосфера. Великою перевагою закладу є наявність дитячого куточка, що особливо зручно для відвідувачів з маленькими дітьми. Кухня та обслуговування ресторану «Арт Маестро» у Львові, безсумнівно, теж на надзвичайно високому рівні. Тож хай Ваш відпочинок у Львові переповнюють виключно приємні емоції у ресторані «Арт Маестро»!

Кафе, Ресторани, Ресторан Арт Маестро

м. Львів, вул. Листопадового Чину 6
Рекомендуємо переглянути
Показати більше