Піцерія Prima Pizza

Кафе, Ресторани - м. Золочів вул. Валова 4А

Tel. +380 3265 42453

 

 

  • Поділитися

У мальовничому місті Золочів на вулиці Валовій, 4А знаходиться чудовий заклад для того, щоб смачно підкріпитися та відпочити – піцерія «Prima Pizza». Звісно, тут перевага надається італійській кухні, тож стилістичне оформлення закладу виконане у дусі італійської культури. До слова, великою перевагою закладу є просторий критий літній майданчик.
Вже піднімаючись сходами до входу у піцерію помічаємо, що вдалі дизайнерські рішення зосереджуються навколо дерева та каменю, поєднання яких передає неповторний колорит сонячної Італії. Адже два імпровізовані зали піцерії «Prima Pizza» нагадують таверну, що є закладом громадського харчування у Італії.
Все оформлення закладу вражає гармонійним поєднанням розписів на стінах, дерев’яних балок на стелях, оригінальних віконних обрамлень, за якими відкривається чудовий вид славного міста Золочева. Прекрасним просторовим рішенням закладу постає наявність віконця з доречним озелененням, котре символічно відокремлює два зали піцерії. Також варто зазначити, що важливими атрибутами інтер’єру піцерії постають масивні різьблені стільці зі столами, що додають колориту цьому закладу. Загалом приміщення піцерії характеризується надзвичайно приємними пастельними тонами та хорошим освітленням завдяки просторим вікнам та оригінальним настінним бра. Слід зауважити, що для відвідувачів закладу працює TV.
Окремої уваги заслуговує надзвичайно смачна кухня, ввічливий та високопрофесійний персонал та особлива атмосфера піцерії «Prima Pizza». Тож Ваш візит сюди неодмінно залишить виключно приємні враження!

Кафе, Ресторани, Піцерія Prima Pizza

м. Золочів вул. Валова 4А
Рекомендуємо переглянути
Показати більше