Піцерія Фреш

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Дудаєва, 3

Tel. +38 (098) 128-17-82

 

 

  • Поділитися

Подих свіжості та заряд гарного настрою для львів’ян та гостей міста пропонує кафе-піцерія «Фреш», що знаходиться у центрі Львова – на вулиці Дудаєва, 3. Це – чудовий заклад харчування з помірними цінами, великими порціями та смачними стравами як національної (української), так і європейської кухні, зокрема – італійської. Так, відвідувачам варто обов’язково скуштувати традиційну фірмову піцу, а великий вибір різноманітних страв та напоїв піцерії стане чудовою основою для смачного обіду чи вечері.
Стилістичне оформлення піцерії «Фреш» виконане у молодіжних мотивах з використанням яскравих тонів, зручних столиків зі стільцями, оригінальних тематичних картин чи дерев’яних дощечок із приборами, які стильно прикрашають стіни закладу. У залах піцерії лунає приємна ненав’язлива музика, а для бажаючих візуального супроводу працює TV.
Приємне враження на відвідувачів піцерії «Фреш» у Львові справлять ввічливість та гречність персоналу, а також високий професіоналізм кухарів, які якнайкраще знають свою справу і використовують у приготуванні страв виключно свіжі продукти.
Отож, доповніть свій відпочинок у Львові відвідинами кафе-піцерії «Фреш», щоб смачно поїсти та з приємністю провести свій вільний час.

Кафе, Ресторани, Піцерія Фреш

Львів, вул. Дудаєва, 3
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше