Паб "Гальба пива"

Кафе, Ресторани - Львів, вул. І. Франка 46

Tel. +38 (067) 904-11-52

 

 

  • Поділитися

Знамените львівське пиво, що оспіване у багатьох піснях та постає основою численних оповідей та переказів, пов’язаних з містом Лева, можна скуштувати у невеличкому затишному пабі «Гальба пива» у Львові, який знаходиться на велелюдній вулиці І. Франка, 46.
Незважаючи на камерність закладу, відвідувачам запропонують величезний вибір місцевих сортів пива, зокрема, таких ексклюзивних видів як «Павлівське», «Бергшлосс» та багато інших. Варто наголосити, що пиво у пабі «Гальба пива» є бочковим та розливним, що зберігає насичений аромат та не втрачає первинні натуральні смакові якості. Окрім того, гостей пабу приємно здивують помірні та демократичні ціни на неймовірно якісний хмільний напій – повна гальба пива вартістю від 10 гривень! І звичайно ж – великий вибір смачних закусок до пива, зокрема, соковиті м’ясні стейки, ексклюзивні баварські сосиски та всяка всячина.
Що стосується внутрішнього оформлення пабу «Гальба пива», то, як і годиться для такого закладу, у його інтер’єрі переважають дерево та камінь. Так, оригінальні дерев’яні столики з лавами та стільцями якраз передбачені для відвідин веселих та безпосередніх компаній. Стіни приміщення вдало оформлені картинами у стилі ретро, що додає пабові нотки старовини. Цікаве рішення оформлення стелі пабу – дзеркала, що додає закладові візуальної перспективи. Отже, якщо Ви – істинний любитель справжнього пива, то Вам саме сюди – у паб «Гальба пива» у Львові!

Кафе, Ресторани, Паб "Гальба пива"

Львів, вул. І. Франка 46
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше