Кафе Stacja

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Широка

 

 

  • Поділитися

Відпочинок у Львові обіцяє бути цікавим, якщо Ви завітаєте у кафе «Stacja» на вулиці Широкій. Слід наголосити, що кафе «Stacja» приємно вразить відвідувачів надзвичайно вишуканим та стилістично довершеним інтер’єром, у якому простежується увага до деталей оформлення. У декоруванні стін, окрім приємних відтінків, використані камінь та плитка, поєднання яких втілилося у оригінальній барній стійці, вбудованих арках та елементах декору.
Так, непересічним дизайнерським рішенням у оформленні приміщення є наявність цікавого тематичного зображення, що займає цілу стіну: це тематика залізниці, з якою історично пов'язаний район Левандівка. Цікавим та раритетним артефактом закладу є давній креденс з посудом. Загалом у залі закладу багато цікавинок – вражаючі вітражі на стелі, численні речі, що відображають дух дореволюційного Львова та багато іншого.
Розміщення зручних дерев’яних столиків зі стільцями у приміщенні кафе «Stacja» є надзвичайно вдалим. Особливістю закладу є наявність камерного підвищення з кількома столиками, які можуть бути відокремленими від загалу ошатними шторами – це при бажанні романтично усамітнитися чи приватно відсвяткувати урочисту подію. Також у закладі є відкрита літня тераса, що створює по-справжньому відпочинковий настрій у теплу пору року. На особливу увагу заслуговує привітний персонал та смачно приготовані страви, що, без сумніву, сподобаються якнайвибагливішим особам. Тож двері кафе «Stacja» завжди відкриті для численних гостей – поціновувачів комфорту та якості під час відпочинку у Львові!

Кафе, Ресторани, Кафе Stacja

Львів, вул. Широка
Рекомендуємо переглянути
Показати більше