Кафе На Окружній

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Окружна, 57

Tel. +38 (032) 238-82-31

 

 

  • Поділитися

Серед багаточисельних закладів харчування у Львові варто виокремити кафе «На Окружній», яке знаходиться на однойменній вулиці за адресою Окружна, 57. І хоч у Львові ця вулиця знаходиться зовсім не за межами міста, дух та атмосфера закладу пов’язані зі світом авто. Саме ця атрибутика є магістральним тематичним напрямом оформлення кафе.
У просторому та чудово освітленому приміщенні, в якому вдало поєднані атрибути авто-тематики, гості закладу зможуть відпочити, долучившись до світу подорожей на автомобілі. Передусім про це нагадають комфортні диванчики, виконані у стилі зручних автомобільних сидінь. На деяких з них вдало розмістилися подушечки зі зображеннями дорожніх знаків. Також варто звернути увагу на непересічну барну стійку, елементами оформлення якої виcтупають шини. На одній зі стін кафе «На Окружній» зображено два швидкісних авто на тлі архітектурних перлин Львова. Решта стін прикрашені тематичними картинами.
Слід наголосити, що смачні страви та напої, які подають у кафе «На Окружній» у Львові, неабияк здивують гостей закладу. Можливе обслуговування туристичних груп, комплексні обіди - 25 грн. Ввічливий та професійний персонал закладу доповнить приємне враження про це кафе. Тож завітайте до чудового місця для Вашого відпочинку у Львові – у кафе «На Окружній»!

Кафе, Ресторани, Кафе На Окружній

Львів, вул. Окружна, 57
Рекомендуємо переглянути
Показати більше