Кафе-бар Старий Квартал

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Лисенка, 2

 

 

  • Поділитися

Відпочинок у Львові набуде особливого колориту, коли Ви завітаєте у кафе-бар «Старий Квартал», який знаходиться у Львові на вулиці Лисенка, 2. Приємна атмосфера кафе-бару створює відповідний настрій та налаштовує на гарне проведення часу, адже для послуг відвідувачів закладу пропонують три оригінальні зали. Варто наголосити, що інтер’єр «Старого кварталу» у Львові виконаний у стилі «Австро-Угорщини»: у оформленні приміщень використовують стилізований камінь, дерев’яні сволоки на стелях тощо. У свою чергу, стіни кафе-бару прикрашені численними тематичними картинами.

Кафе-бар «Старий квартал» пропонує розмаїття смачних та поживних страв української, а також польської та італійської кухні. Відвідувачів надзвичайно приємно вразить професійність та ввічливість персоналу, а також якість обслуговування.

Також слід зазначити, що у кафе-барі можна організувати урочисті події – банкети, дні народження, корпоративи, фуршети тощо, адже заклад має можливість вмістити до 40 осіб. У кафе будуть раді зустріти туристичні групи, для яких заклад пропонує комплексне харчування.

Кафе, Ресторани, Кафе-бар Старий Квартал

Львів, вул. Лисенка, 2
Рекомендуємо переглянути
Показати більше