Піца на дровах Леополі

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Туган-Барановського 4

Tel. +38 (032) 276 60 69

 

 

  • Поділитися

Для любителів справжньої смачної піци та поціновувачів італійської культури варто відвідати піцерію «Леополі» у Львові, яка знаходиться неподалік від центру міста – по вулиці Туган-Барановського, 4. Слід наголосити, що піцерій у Львові є достатньо, проте знайти той заклад, який пропонує для відвідувачів справжню свіжоспечену піцу на дровах, доволі важко. Так, саме у піцерії «Леополі» насичений і витончений смак запашної італійської піци не залишить байдужим навіть найприскіпливіших гурманів, адже тут гармонійно поєдналися стародавні традиції, особливі рецепти та неповторна атмосфера італійських пісень і затишного інтер’єру.
Потрапивши в середину піцерії «Леополі», відвідувачів приємно вразить стильний та оригінальний дизайн приміщення. Два поверхи закладу вдало стилізовані нетинькованою цеглою, каменем та деревом, що передає неповторний дух давнини. Вдало спроектовані перегородки, оригінальна барна стійка та ліхтарики й картини на стінах надають приміщенню піцерії особливої автентичності. У приміщення проникає багато денного світла завдяки вікнам та дзеркалам, а стеля першого поверху оригінально виконана асиметричними хвилями з ліпнини.
Варто зазначити, що нижній поверх піцерії «Леополі» за стилем оформлення є схожим до першого, однак підвальному приміщенню додають колориту масивні дерев’яні сволоки з лампами на стінах. Також слід відзначити високохудожні зображення міських мурів та оформлені нумізматичні колекції на стінах. Таким чином, якщо Ви бажаєте насолодитися смачною піцою в оригінальному приміщенні – Вам у піцерію «Леополі»!

Кафе, Ресторани, Піца на дровах Леополі

Львів, вул. Туган-Барановського 4
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше