Хостел Yellow House Hostel

Хостели - Львів, вул. Зелена, 109 (5 поверх)

Tel. +38 (096) 969 67 67

 

 

  • Поділитися

Yellow House — це новий, сучасний, комфортний хостел, щойно після ремонту, з новими меблями та обладнанням, з творчим дизайном, який втілює елементи сучасного Львова та подарує гостям приємні, теплі та домашні відчуття!
Як свідчать численні дослідження, жовтий колір заряджає людину бадьорістю та оптимізмом, а якщо при цьому ще й можна зекономити на проживанні у Львові – Вам обов’язково варто звернути увагу на хостел «Yellow House», що знаходиться на вулиці Зеленій, 109 (на 5-му поверсі). Місце розташування хостела – не надто далеке від центральної частини міста Львова, поблизу стадіону «Україна». Цей район має чудове транспортне сполучення як з центром міста, так і з залізничним вокзалом. Поблизу хостела розташовані численні магазини та супермаркет.
У хостелі «Yellow House Hostel» Вам забезпечене проживання у Львові у комфортних умовах: світлих та чистих кімнатах (4-х та 2-місних), у яких нещодавно відбувався ремонт. Меблі та елементи інтер’єру теж є новенькими. Звісно, у дизайнерському оформленні приміщень переважає жовта барва. Загалом заклад може вмістити до 75 відвідувачів.
Ваш відпочинок у Львові буде комфортним, адже кімнати хостела обладнані сучасними одноповерховими ліжками, письмовим столом з кріслами та місцями для одягу й речей. Крім того, всі відвідувачі можуть скористатися затишною обладнаною кухнею, у якій є все необхідне для приготування і зберігання їжі – холодильник, мікрохвильова піч, чайник,необхідний посуд та ін. Для гостей хостела «Yellow House» обладнано душові кабінки з умивальниками та вбиральнею, які розташовані на поверсі. У хостелі діє зона безкоштовного wi-fi.
Варто наголосити, що ціни на проживання у хостелі є напрочуд демократичними: 80 грн. з особи (4-місна кімната), 100 грн. з особи (2-місна кімната). Крім того, у вартість проживання входить легкий сніданок. Отож, приємного відпочинку у Львові!

Хостели, Хостел Yellow House Hostel

Львів, вул. Зелена, 109 (5 поверх)
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше