Хостел МістерХостел

Хостели - Львів, вул. Банківська 5

Tel. +38 (095) 511 20 15

 

 

  • Поділитися

Для подорожуючих туристів, які бажають зупинитися у самому центрі міста Львова – на вулиці Банківській, 5 – з 2009 року гостинно відкрив свої двері «Містер Хостел». До слова, вже сама будівля хостелу є автентичною, адже у ній на початку ХХ століття розміщувався готель «Сан Сусі», в якому зупинялося багато відомих людей. Це Ваш вдалий вибір, при якому гармонійно поєднуються чудове місце розташування закладу, якість сервісу, оригінальність оформлення приміщень та прийнятні ціни на проживання у Львові. Крім того, «Містер Хостел» у Львові входить у організацію «U.Y.T.A.» – «Молодіжний туризм та хостели України ».
Проживання у Львові у «Містері Хостелі» передбачає розміщення гостей міста у 11-ти кімнатах, зокрема: 3-, 4-, 5- та 6-місні з душем та вбиральнею на поверсі. Також у хостелі обладнано 4 приватні кімнати (2- і 3-місні), у яких вбиральня і душ теж знаходяться на поверсі. Окрім того, для зручності туристів запропоновано 4 приватні кімнати (2- і 3-місні) з вбиральнею та душем всередині. Варто наголосити, що всі кімнати є чистими, мають оригінальний інтер’єр та обладнані ліжками з ортопедичними матрацами.
У хостелі повністю обладнано кухню-їдальню. До послуг мешканців закладу запропоновано: безкоштовну постільну білизну та рушники, праску та прасувальну дошку, камеру зберігання цінних речей та ін. Для зручності мешканців закладу функціонує кабельне телебачення, діє WI-FI зона та можливий доступ до Інтернету. Двері «Містера Хостела» у Львові відчинені цілодобово!

Хостели, Хостел МістерХостел

Львів, вул. Банківська 5
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше