Готель Герольд

Готелі - Львів, вул. Петра Панча 7

Tel. +38 (032) 245-54-31

 

 

  • Поділитися

Історія стародавнього Львова сягає княжих часів середньовіччя, поринути у атмосферу якого можна, відвідавши у готельно-ресторанний комплекс «Герольд», який знаходиться на вулиці Петра Панча,7. Дизайн ресторану та готелю витримані в єдиному стильовому оформленні, що нагадує гостям закладу про величний період княжої історії та культури. Відтак самі відвідувачі мимоволі переймають піднесений настрій цих славних часів минулого.
Яскраве враження на відвідувачів готельно-ресторанного комплексу «Герольд» справляє огороджена стилізованими мурами та вимощена каменем територія закладу. Численні кам’яні альтанки вдало вписуються у ландшафт, а у поєднанні зі штучною водоймою та декоративним озелененням створюють враження гармонійної облаштованості.
Сам двоповерховий готель «Герольд» налічує 11 номерів різноманітних категорій – 1-, 2-, 3-місні, а також сімейні номери. Загалом готель має змогу вмістити до 23 осіб. «Родзинкою» оформлення номерів готелю є максимальне наближення предметів інтер’єру до стародавніх часів та відтворення духу старовини. Однак комфортні традиційні умови поєднуються з високотехнічними засобами, без яких не мислиться життя сучасної людини – супутникове телебачення, кондиціонер, зона Wi-Fi для безкоштовного доступу до мережі Інтернет.
На особливу увагу заслуговує ресторан готелю «Герольд». Вас неодмінно вразять стильова довершеність, помпезність, розкіш та продуманість якнайменших деталей у оформленні залів, які можуть вмістити 70 осіб. Звісно, дерево та камінь є пріоритетними складовими у оформленні приміщень, однак їхнє поєднання просто вражає: дизайнерські рішення неперевершено втілюються у стилізованих атрибутах давнини. Зокрема, у мисливському залі стильовою домінантою інтер’єру виступають камін, оригінальний вітраж та чучела тварин. Також до послуг відвідувачів закладу – безкоштовне паркування автомобіля, який перебуває під цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Отож, у готелі «Герольд» у Львові Ви відчуєте себе справжніми галицькими князем чи княгинею!

Готелі, Готель Герольд

Львів, вул. Петра Панча 7
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше