Банкетний зал Ватра

Банкетні зали - Львів, вул. Джерельна 20

Tel. +38 (067) 313-14-77

 

 

  • Поділитися

Хочеться, щоб пам’ятні події залишили довгий спогад на наступні роки, відтак, святкування будь-яких урочистостей важливо провести у хорошій компанії та приємному місці. Так, банкетний зал готельного комплексу «Ватра», який знаходиться у Львові на вулиці Джерельній, 20, пропонує відсвяткувати весілля, хрестини, ювілеї, дні народження, корпоративні вечірки або ж просто смачно пообідати чи повечеряти у просторому залі з живою музикою.
Варто наголосити, що банкетний зал «Ватра» у Львові при проведенні заходів може вмістити до 110 осіб. У оформленні банкетного залу «Ватра» переважає етностиль: стіни приміщення декоровані деревиною, на них присутні атрибути і композиції-обереги української національної культури.
На особливу увагу заслуговує кухня закладу, адже для відвідувачів по-домашньому приготують смачні та поживні страви української та європейської культури, які не залишать байдужими справжніх гурманів. А швидке та високопрофесійне обслуговування у поєднанні з помірними цінами приємно вразять відвідувачів закладу.
Щоб по-справжньому відпочити та розслабитися, у готельному комплексі «Ватра» діє фінська сауна на дровах. Парна сауни має змогу вмістити 8-10 осіб. Для відпочинку та релаксації функціонують басейн та джакузі. Також сауна містить дві душові кабінки та дві відпочинкові кімнати зі зручними шкіряними диванчиками та плазмовим TV. Тож відвідайте «Ватру» для Вашого комфортного відпочинку у Львові!

Банкетні зали, Банкетний зал Ватра

Львів, вул. Джерельна 20
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше