Банкетний зал Тармира

Банкетні зали - Львів, вул. Грунтова, 1

Tel. +38 (097) 234-62-38

 

 

  • Поділитися
Помпезне та яскраве святкування будь-якої урочистої події варто замовити у банкетному залі кафе «Тармира», що знаходиться у Львові на вулиці Грунтовій, 1, що у районі Сихівського масиву. Організація заходу в банкетному залі «Тармира» стане чудовим місцем для проведення Ваших урочистостей, адже поєднує у собі багато чинників, які стануть запорукою незабутнього свята.

Передусім яскраве враження на відвідувачів закладу справляє пишне оформлення просторих залів у біло-фіолетових та жовто-пастельних тонах. Організація простору кафе «Тармира» передбачає наявність арок, переходів, вбудованих ніш, що створює цікаву та різнопланову візуалізацію приміщень. Особливого затишку та комфорту кафе надає камін, що розмістився у одній із ніш. Стіни закладу подекуди декоровані каменем, розмальовані квітковим орнаментом та оформлені численними картинами і бра. Загалом банкетний зал «Тармира» може вмістити до 150 осіб.

Великим «плюсом» закладу є наявність літнього майданчику для танців (під накриттям), який також може використовуватися для дитячого відпочинку. Також на території кафе обладнана стоянка для автомобілів та діє безкоштовна Wi-Fi зона доступу до Інтернету. При потребі та за домовленістю для гостей закладу звучить жива музика, також можна замовити послуги фотографа та відеооператора для пам’ятної події.

На особливу увагу заслуговує смачна кухня кафе «Тармира», яка у поєднанні з помірними цінами та висококласним обслуговуванням залишає виключно приємні враження та емоції від перебування у цьому закладі.

Банкетні зали, Банкетний зал Тармира

Львів, вул. Грунтова, 1
Email :