Банкетний зал Оксана

Банкетні зали - Львів, вул.Городоцька, 207

Tel. +38 (097) 582-39-92

 

 

  • Поділитися

Бурхливий ритм сьогодення надзвичайно рідко надає можливість належно підготуватися до будь-якої урочистої події. Однак так хочеться, щоб святкування відбулося на найвищому рівні, залишивши тільки приємні спогади – саме таку місію покликане здійснити кафе-бар «Оксана», ошатні бенкетні зали якого стануть вдалим місцем для святкування урочистостей – весілля,  Дня народження, хрестин, а також для проведення дитячих свят, корпоративів та тематичних вечірок.
Слід наголосити, що кафе-бар «Оксана», що знаходиться на вулиці Городоцькій, 207,  має величезний шістнадцятирічний досвід організації та проведення святкувань. Надзвичайно позитивні відгуки серед гостей закладу зустрічаються про смачну та домашню кухню, яка у поєднанні з оригінальним сервіруванням та гарно оформленими банкетними залами, а також  привітним та ввічливим персоналом справляють неабияке приємне враження на відвідувачів кафе-бару. 
Сам банкетний зал кафе-бару «Оксана» для проведення святкування має змогу вмістити до 150 осіб. Організація простору закладу є багатоплановою, з різноманітними зручними переходами та можливістю поєднати розміщення столиків з відпочинковою  зоною для фуршету чи десерту, а також місцем для танців. Просторі та гарно освітлені приміщення виконані у святкових пастельних тонах та подекуди оформлені елементами з дерева та каменю, картинами й композиціями, у яких переважає етнічна тематика. Великою перевагою закладу є наявність затишного озелененого  дворика перед кафе-баром. Отже, щоб забава по-справжньому вдалася, святкуйте її у банкетному залі «Оксана»!  
     

Банкетні зали, Банкетний зал Оксана

Львів, вул.Городоцька, 207
Рекомендуємо переглянути
Показати більше