Банкетний зал Хутір в Золочеві

Банкетні зали - Золочів, вул. Бенівська

Tel. +38 (067) 887-31-41

 

 

  • Поділитися

Будь-яку пам’ятну та урочисту подію – чи то особисте святкування (День народження, ювілей), чи приємна подія у сімʼї та родині (весілля, хрестини), чи корпоративне свято фірми (банкет, фуршет) Ви зможете чудово відсвяткувати у банкетному залі комплексу «Хутір», що знаходиться у місті Золочів на вулиці Бенівській. До слова, банкетний зал «Хутір» – це гармонійне поєднання вишуканого оформлення приміщень, неймовірно смачно приготованих страв та ввічливості й ґречності персоналу, що залишають виключно приємне враження у відвідувачів.
Передусім варто відзначити, що перед банкетним і танцювальним залами – охайне та доглянуте подвір’я з вдалим ландшафтним озелененням та можливістю облаштувати літній майданчик. На території закладу достатньо простору для паркування численних авто.
Власне оформлення банкетного залу «Хутір» вражає своєю помпезністю, стильовою довершеністю та продуманістю деталей інтер’єру. Величезний простір банкетного залу урочисто оформлений у біло-червоних тонах. На особливу увагу заслуговує стеля, яка створює ефект додаткової перспективи та простору. Досить вдалим є освітлення банкетного залу, а затишку йому додають дерев’яні балки та картини, якими прикрашені стіни приміщення.
Окремої уваги заслуговує танцювальний зал, який знаходиться поруч. Це особливо зручно під час проведення заходів для великої кількості гостей. Просторе приміщення, у дизайнерському оформленні якого використовується камінь та дерево, здатне вмістити велику кількість осіб, які можуть вільно танцювати, розважатися, брати учать у святкових конкурсах. Отож, Ваше свято набуде особливого колориту, якщо святкування відбудеться у банкетному залі «Хутір» у Золочеві.

Банкетні зали, Банкетний зал Хутір в Золочеві

Золочів, вул. Бенівська
Рекомендуємо переглянути
Показати більше